Przyjęło się w Polsce, lecz w innych naturalnie również, iż rocznice ślubów są w jakiś sposób celebrowane – chociaż to raczej nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co w takim razie mógłby zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją żoną rocznicę ślubu w inny sposób? Cóż, jest dużo ciekawych alternatyw, ale jeśli chcielibyśmy sprawić ogromną niespodziankę, świetnym rozwiązaniem jest choćby wycieczka za granicę. Zasadniczo jest dużo pięknych miast na naszym kontynencie – Paryż, Porto, Rzym, Praga czy choćby Brugia.

Popularnym środkiem transportu są na pewno samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie mogą zapewnić dla nas wygody, zwłaszcza mowa o nogach, lecz jeśli w porę zarezerwujemy bilety, możliwe, iż za cztery bilety zapłacimy ok. 200-500 złotych. Można sporo taniej, można także drożej – zależy od terminów i destynacji. Zwróćmy uwagę na to, gdzie jest położone lotnisko. Na przykład warszawskie Okęcie jest umiejscowione niedaleko śródmieścia, a na dodatek nie leży gdzieś pod Warszawą, co znaczy, iż transport z i na lotnisko jest tani. Jednak już w przypadku takiego Oslo mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.

Podróżowanie na własną rękę ma bardzo dużo zalet, lecz może byłoby warto zaznajomić się bliżej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo działa w naszych miastach? Jeśli uważnie podejdziemy do poszukiwania okazji turystycznych, odnaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące duże oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą ofert last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na wycieczkę, rozpoczynamy jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie pojedziemy. Choć pewnie dla wielu takowa niepewność to spora frajda. Możemy być pewni jednego – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie powinniśmy zapomnieć!
źródło: http://www.creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, www.aofn.pl, firmaprzewozowagdansk.pl

Pozostałe artykuły tematyczne:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

panele fotowoltaiczne ikea

Jeżeli zwrócić szczególną uwagę na dyspozycje, które oferuje ...